Kayıt Ol

Şifremi Unuttum
+90 (543) 327 07 10

500px Global Photo Walk


Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image

Bu gezi, dünyanın önde gelen fotoğraf sitelerinden olan 500px (www.500px.com) tarafından Küresel Fotoğraf Yürüyüşü (Global Photowalk) adıyla düzenlenen fotoğraf etkinliğine katılmak üzere Antalya şehir merkezinden gidecek olan ve birlikte hareket etmek isteyen fotoğraf tutkunları için oluşturulmuştur.

26 Eylül 2015 Cumartesi günü, Dünyanın yüzlerce kentinde gerçekleştirilecek 500px Küresel Fotoğraf Yürüyüşü http://photowalk.500px.com/ adresinde duyurulmaktadır. Sözkonusu sitede “Find A Photo Walk Near You” bağlantısından girerek “Antalya” etkinliğini görebilirsiniz. Doğrudan http://www.facebook.com/events/1600353946901051/ adresine giderek
500px tarafından Antalya için oluşturulan etkinlik sayfasını da ziyaret edebilir ve orada diğer bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz.

Antalya 500px Küresel Fotoğraf Yürüyüşü şehrimizdeki fotoğraf eğitmenleri ve fotoğraf severlerle tanışmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve Antalya'nın muhteşem güzelliklerini uluslararası platformlarda tanıtmak için eşsiz bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Etkinlik katılımcıları, Antalya'yı özel kılan görüntüleri fotoğraflayarak, heyecanlarını farklı ülkelerdeki fotoğraf severlerle paylaşma fırsatı bulacaklardır! Bu organizasyon sayesinde Antalyamızı bu kez koyları, antik şehirleri, kültürü ve doğa güzelliğiyle eşsiz fotoğraf fırsatları sunan Likya yolundaki gözde şehirler Myra, Kekova ve eski Simena üzerinde kurulmuş olan Kaleköy’den alacağımız, herkesi hayran bırakacak görüntülerle dünyaya tanıtmayı arzu ediyoruz. Amatör veya profesyonel, fotoğraf çekimi yapmak isteyen herkes dünya çapındaki 500px Fotoğraf Yürüyüşü etkinliğe katılabilir!

Not: Katılımınızın telefonla teyidi yanısıra, ilgili yasa gereğince bireysel seyahat sigortası yapılması zorunluluğundan dolayı rezervasyon öncesinde istenen bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler, kaydınız dışında hiç bir amaçla kullanılmayacak ve üçüncü taraflarla asla paylaşılmayacaktır. 

Müze kartınızı yanınıza almayı unutmayınız!

#500pxGPW15 #500pxGPW15Antalya #GlobalPhotoWal

Rota Zorluğu: Kolay

Bu parkur için açılmış etkinlikleri üst menüden etkinlikler bölümüne tıklayarak inceleyebilirsiniz.